0549 268 4848 renklitatilcom@gmail.com
0549 268 4848 renklitatilcom@gmail.com

2023 GÜNLÜK TUR BÖLGELERİ

Türkiye'nin en çok tercih edilen tur operatörü olan renklitatil.com sizlere en iyi hizmet ve rakipsiz fiyat garantisi vermektedir. Türkiye'nin dört bir yanında 500'den fazla günübirlik tur seçeneklerimiz ile unutulmaz tatiller sizi bekliyor. Sizde tatil planlarınızı bizimle yaparak hem cebinizden, hemde vaktinizden tasarruf edebilirsiniz. Herkes için renklitatil.com

Günlük Turlar

Tatil şüphesiz her insan için ayrı özel bir değere sahiptir. Kendimize vakit ayırabildiğimiz, gönlümüzce dinlenebildiğimiz, hep yapmak istediğimiz fakat yoğunluktan dolayı ertelediğimiz deneyimleri maceraları yaşadığımız hayatın en keyifli anlarını içerisinde barındırmak için büyük bir hevesle planladığımız zamanlardır tatil zamanlarımız. Bu sebeple çoğu insan tatilinin en iyi şekilde geçmesi için neredeyse yılın ilk aylarından başlayarak yaz için planlar yaparlar. Bu planları yaparken de kişinin ne istediği, nasıl bir tatil anlayışına sahip olduğu önemlidir. Sonuçta herkese aynı tatili önermek mutlak bir memnuniyet getirmez.

Tatilini renklendirmek ve bambaşka bir deneyim ile büyük bir heyecanla planladığı tatilini sevdikleri ile en iyi şekilde geçirmek misafirlerimizin tercih ettiği bazı turlar bulunmaktadır. Bu turlar tatil için seçmiş olduğunuz tatil bölgesini en iyi tanıyan uzmanlar tarafından oluşturulmuş ve gününüzü keyifli bir biçimde geçirmeniz adına üzerine düşünülerek programlanmış turlardır. Tatilinizin bir gününü dolu dolu ve isteğinize uygun bir plan ile geçirip hayatınıza yeni renkler, deneyimler katmak için müthiş bir plan olan turlarımıza genel olarak Günlük Turlar diyoruz. Firmamız bünyesinde ağırladığı misafirlerini tatil yaptıkları beldenin eşsiz yanları ile tanışmasını sağlamaktadır. Özellikle de ilk kez bir tatil beldesine giden kişilerin de bölgede en mükemmel biçimde tatil geçirmeleri için tercih ettiği Günlük Aktiviteler, ufak bir kaçamak ile tatil planı yapmakta olan misafirlerimiz için de oldukça doğru bir tercih olacaktır. Gün içerisinde gayet akıcı bir plan dahilinde keyifli aktivite ve etkinliklere katılarak geçirdiğiniz zaman dilimi sınırlı olmasına rağmen üst verimde bir gün geçireceğiniz için uzun tatillerden alınmayan keyfi ve eğlenceyi dahi almanız mümkündür.

Türkiye’nin oldukça çeşitli noktalarında düzenlemiş olduğumuz Günlük Geziler oldukça geniş bir kapsama sahiptirler. Bu sebeple yazımızda Günlük Turlar hakkında misafirlerimizin merak ettikleri veya edebilecekleri hususları detaylıca açıkladık. Keyifli okumalar diliyoruz!

Firmamız Misafirlerine Ne Vadetmektedir?

Günlük Turlar kendi içerisinde de birbirinden farklı aktivite ve deneyimleri barındırdıkları için her turun misafirlerine ettiği vaatler farklıdır. Örneğin Türkiye’nin çeşitli noktalarında düzenlemiş olduğumuz Rafting, Atv, Jeep Safari gibi turlarımız misafirlerine macera ve adrenalin duygusunu yaşamayı vadederken tekne turlarımız ise birbirinden farklı rotaları ve içerikleri ile misafirlerine farklı koylar keşfedip doyasıya yüzmeyi vadetmektedir. Tabi bunların yanında geniş ve konforlu teknelerimizde sınırsız eğlence ve konfor da bulunmaktadır. Günlük Turlar kategorimiz içerisinde farklı bir deneyim yaşamak isteyen misafirlerimiz için de turlarımız bulunmaktadır. Denizin derinliklerindeki sualtı dünyasını ve canlılarını keşfedip tüplü dalış yapmak isteyen misafirlerine, sevimli, eğitimli at dostlarımız ile doğada güzel bir gezinti yapmak isteyenlere bambaşka duyguları içerisinde barındıran deneyimleri yaşama ve keşfetme imkânı da sunmaktadır.  

Tatiliniz içerisinde yalnızca oteller içerisinde bulunduğunuz beldeleri keşfetmeden geçen tatillerden ise gün boyu sizi bambaşka güzelliklerle tanıştıran turlarımız ile geçirmeniz unutulmaz bir deneyim yaşamak adına size ve sevdiklerinize harika bir imkân sunmaktadır. Bu sebeple yerli ve yabancı misafirlerimizin çoğu bu durumun bilincine vardıkları için tüm turlarımız yoğun olarak tercih edilmektedirler. Sizler de unutulmaz, dolu dolu çeşitli etkinlik ve aktivite ile geçen bir gün istiyorsanız yapmanız gereken tek şey size uygun turumuzu seçerek bizimle iletişime geçmeniz veya size uygun olan en doğru turu seçmek adına bizlerden yardım alabilirsiniz. Sizlere ilgili takım arkadaşlarımız ile seve seve yardımcı olacağımızdan emin olabilirsiniz.

Tur Tercihlerinde Nelere Dikkat Edilmelidir?

Günlük Turlar içerisinde size uygun olan tercihi yaparken ilk dikkat etmeniz gereken husus şüphesiz isteğinize ve tatil anlayışınıza uygun olan turu seçmeniz olacaktır. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi birçok tatil anlayışına hitap eden turlarımızın içeriklerini en doğru biçimde bilmeniz ve turlarımız içinden size en çok hitap edeni seçmeniz gününüzden keyif almanız için en büyük etkenler arasındadır. Örneğin adrenalin ve maceradan yana değilseniz Fethiye’de yapacağınız bir yamaç paraşütü programı veya Rafting turları sizlere hitap etmeyecektir. Aynı şekilde tatilinizden beklentiniz denizde doyasıya yüzmek ve güneşlenmek ise At Safari, Jeep Safari gibi Günlük Turlar yerine çeşitli bölgelerde gerçekleştirdiğimiz Tekne Turları sizlere çok daha fazla hitap edecektir.

Günlük Tur Süreleri Nasıldır?

Turlarımız katılım gösteren tüm misafirlerimizin dolu dolu keyifli bir gün geçirmeleri adına tam gün olarak düzenlediğimiz aktivitelerimizdir. Günlük Turlar yaklaşık olarak 8-9 saat sürmektedir fakat turunuz dahilinde bulunduğunuz noktaya uzaklığı fazla olan bir noktaya yolculuk edecekseniz bu saat dilimi 11-12 saate dahi çıkabilmektedir. Tur saatleri içerisine genel olarak tellerinizden alınıp tur bitiminde tekrardan bırakılma süreleriniz de dahildir. Kısacası katılım göstereceğiniz turunuz için ne kadar bir zaman ayırmanız gerektiğini hesaplarken ekstra olarak yolculuk süresini de hesaplamanıza gerek yoktur. Tur saatlerimiz yolculuk sürelerimizin toplamı ile birlikte verilmektedirler.

Tur Programıları Nasıl Yapılmaktadır?

Günlük Turlara katılım gösteren misafirlerimiz için renkli bir gün planlarken öncelikle misafirlerimizin konforlarından ödün vermemeleri adına büyük bir özenle plan ve programlama yaparız. Genel olarak gez, programlarımız turumuzun başladığı sabahın erken saatlerinde misafirlerimizin otellerinden özel araçlarımız ile alınmasıyla başlamaktadır. Daha sonrasında ise katılım göstereceğiniz tura bağlı olarak ya tur alanına transferiniz gerçekleştirilir ya da yola çıkarız.

Tur ve gezi programlarımız içerisine turumuzu gerçekleştirdiğimiz bölgenin görülmeye değer en güzel noktalarını eklemeye özen göstermekteyiz. Yani turlarımıza katılan misafirlerimiz ‘Şurayı da görseydik’ demelerine gerek kalmaz. Genel olarak misafirlerimizin gitmek isteyecekleri lokasyonları bizler çoktan güzergahımız üzerinde mola vereceğimiz noktalara eklemiş oluyoruz.

Türkiye’nin her noktası içerisinde birbirinden güzel değerli manzaralar barındırmaktadırlar. Bu sebeple tatil için gelen misafirler bunun bilincine vararak tatil için ayırdıkları süre zarfı içerisinde bu eşsiz manzaraları görmek, bölgenin meşhur olan aktivitelerine katılmak isterler doğal olarak. Bu da ilk kez ziyaretinizi gerçekleştiriyorsanız oranın biraz yabancısı olacağınızdan pek mümkün olmaz daha doğrusu istediğini verimi içerisinde barındırmaz. Günlük Turlar ise tam olarak bunun için programlanmaktadır. Sizin gün içerisinde yapmak istediğiniz veya isteyebileceklerinizi bizler bölgeyi en iyi tanıyan rehberlerimiz ile birlikte sizin keyifli bir gün geçirmeniz adına planlarız. Turlarımıza katılan misafirlerimiz hiçbir yabancılık çekmeden istedikleri keyifli günü geçirdikleri için de evlerine mutlu şekilde ayrılırlar.

Tecrübeli Tavsiyeler

Tur, gezi ve aktivite programlarımıza katılım göstermek isteyen misafirlerimizin günlerini daha keyifli geçirmeleri adına bazı tavsiyelerde bulunabiliriz. Bu tavsiyeleri şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Genel olarak turlarımız yaz sezonu içerisinde yapılmaktadır. Haliyle de açık havada olmamız sebebiyle güneş ışınlarına maruz kalırız. Güneşin zararlı ışınlarından korunmanız adına ise katılım göstereceğiniz turlara hazırlanırken sizleri koruyabilecek güneş gözlüğü, güneş kremi, şapka gibi eşyalarınızı yanınıza almanızı tavsiye ederiz.
  • Geziprogramlarımız eğer kıyı kesimlerdeki tatil beldelerinde yapılıyor ise genel olarak molalarımız içerisinde yüzme molaları bulunmaktadır. Bu sebeple hazır olmanız adına mayo, şort, havlu gibi eşyalarınızı unutmamanızı tavsiye ederiz.
  • Tur ve geziler için rezervasyonlarımız sandığınızdan çok daha kısa bir süre içerisinde gerçekleşmektedir. Bu sebeple rezervasyon yaptırmaktan çekinmemenizi ve tercihinizi belirlediğiniz taktirde bizimle iletişime geçmenizi tavsiye ederiz. Zira özellikle yaz sezonları içerisindeki yoğunluk sebebiyle istediğiniz tur programına yoğunluk sebebiyle katılamama gibi durumlar söz konusu olabilir. Erken rezervasyon daima iyidir!
  • Aktivitelerimiz içerisinde birçok farklı tur çeşidi bulunmaktadır fakat hepsinin ortak bir noktası var ise o da sizleri tatil yaptığınız bölgenin en güzel noktaları ile buluşturmasıdır. Bu noktaları gördüğünüzde ise elbette fotoğraflamak isteyeceksinizdir. Turlarımızın bir günü kapsadığını göz önünde bulundurarak gün içerisinde şarj sıkıntısı çekmemek adına fotoğraf çekmek için kullanacağınız telefon veya fotoğraf makinesi gibi araçların şarjlarının tam dolu olduğundan emin olmak sizlere fayda sağlayacaktır.
Günlük Tur Fiyatları

Tatil her insanın ihtiyacıdır. Özellikle de metropol yaşamların içerisinde sıkışmış olan ve günlük hayatı ev- iş arasında geçen bizlerin bu tatile çok daha fazla ihtiyaçları vardır. Bu sebeple tatillerin herkes için ulaşılabilir olması oldukça önemlidir. Bizler tur programlarımız ile ‘Rakipsiz Fiyat’ sloganımız ile siz değerli misafirlerimizin Renkli bir tatil geçirmesi adına daima yanınızdayız. Tatillerinize yeni bir heyecan getirecek ve yalnızca otellerin içerisinde geçen tatillerden sizleri kurtaracak olan aktivite programlarımızın ücretleri turlarımıza göre değişiklik gösterse de çok ütopik fiyatlar düşünmenize gerek yoktur. Bizler ulaşılabilir bir tatil için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.

Proceed Booking