0549 268 4848 renklitatilcom@gmail.com
0549 268 4848 renklitatilcom@gmail.com

Erken Rezervasyon Yap Tekneni Kap %50'ye Varan İndirim Fırsatları

Renkli Tatil ile tekne kiralamalarında en iyi fiyat avantajlarını yakalayın.

Renkli Tatil ile Tekne Kiralamanın Avantajları

ÜCRETSİZ İPTAL HAKKI – ÜCRETSİZ TARİH DEĞİŞİKLİĞİ – ŞİMDİ AL SONRA ÖDE SİSTEMİ

Ege Bölgesinde ki Kiralık Tekneler

Rezervasyon yaparken ödeme yapmam gerekiyormu?

Misafirlerimizden toplam kiralama bedelinin % 30’u ön ödeme olarak alınmaktadır. Geri kalan %70’lik kısmı ise misafirlerimize tura katılırken nakit olarak ödemektedir.

Tekne kiralama işlemlerini nasıl yapabilirim?

Ekip arkadaşlarımızdan tüm bilgilerinizi aldıktan sonra rezerasyon işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Tekne kiralamalarında misafirlerimiz ile firmamız arasında tekne kiralama sözleşmesi yapılmaktadır.

En popüler mavi yolculuk rotaları neresidir?

Yerli misafirlerimizin en çok talep ettikleri en popüler mavi yolculuk rotaları Bozburun, Datça ve Göcek güzergahıdır. Bu güzergahlar hakkında daha fazla bilgi için ekip arkadaşlarımızdan destek alabilirsiniz.

Tekne kiralamalarında yemekleri kendimiz mi yapıyoruz?

Hayır, mavi yolculuk sürenizce size eşlik eden personelimiz servis ve hizmetinizden sorumludur. Tekne mürettebatı yemeklerinizi size pişirmekte ve servis etmektedir.

Ne kadar süre öncesinden rezervasyon yapmamız gerekiyor?

Dilediğiniz bir zaman diliminde rezervasyon işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Fakat erken rezervasyon( 6 ay öncesi ) fırsatlarından faydalanarak çok daha ekonomik kiralamalar gerçekleştirebilirsiniz.

Tekne kiralamalarında nelere dikkat etmeliyim?

Öncelikle tekne kiralamalarında günlük yada konaklamalı olarak kiralamak istediğiniz teknelere göre hareket etmelisiniz. Özellikle haftalık kiralamalarda kişi sayınıza uygun kabin yeterliliğine ve rotanıza önem vermelisiniz.

Tekne Kiralamak istermisiniz?

Her kişiye ve gruplara özel teknelerimiz mevcut bulunmaktadır ve hemen bizi arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.
Datça Koyları ve Plajları

Datça Koylar ve Plajları

Datça Koyları ve Plajları yazımızda bu bölgede ki en popüler yerlerin, koyların ve plajların yerleri bulunmaktadır. Tatil planlarınız yaparken renklitatil.com blog ile daha keyifli planlar yapabilirsiniz.
Devamını Oku

Marmaris Aktivite Rehberi

Marmaris’e tatile gelip tüm stresli hayatın yükünü omuzlarınızdan atmak istiyorsanız doğru bir karar verdiniz demektir. Zira Marmaris’in eşsiz doğa harikası güzelliği ile birlikte sizlere sunduğu onlarca aktivite arasından seçim yapmak bir hayli zor olabilir.
Devamını Oku

Marmaris Fosforlu Mağara

Marmaris’in kendine hayran bırakan onlarca güzelliğini sizlere sayabiliriz elbette. Bu doğa harikalarının hepsi birbirinden güzel olsa da içlerinden bir tanesi vardır ki hem ismi hem de görüntüsü ile ziyarete gelenleri kendine aşık eder.
Devamını Oku

Proceed Booking