0549 268 4848 renklitatilcom@gmail.com
0549 268 4848 renklitatilcom@gmail.com

Kaş Tekne Kiralama

Her bütçeye ve zevke uygun seçeneklerde tekneler bulabilirsiniz.

2021 Yaz sezonunda sizde izole bir tatil geçirmek istiyor ve planlıyor iseniz Kaş Tekne Kiralama hizmetimiz ile bu hayallerinize ulaşabilirsiniz. Birbirinden farklı konsepte ve kategoride yer alan teknelerimizi aşağıda görüntüleyebillirsiniz.

Tekne Kiralamayımı Düşünüyorsunuz?

Renkli Tatil ile tekne kiralamalarında en iyi fiyat avantajlarını yakalayın.
Kaş Tekne Kiralama
En İdeal

KAS(G)1

Günlük & Konaklamalı
Max Kişi : 12
Liman - Kaş ✓14 Metre Uzunluk ✓3 Metre Genişlik ✓12 Yolcu Kapasitesi ✓2 Kabin ✓Günlük ve Konaklamalı Kiralık ✓220 HP Motor Gücü
0
Kaş Tekne Kiralama
En İyi Fiyat

KAS(G)2

Haftalık
Max Kişi : 6
Liman - Kaş ✓Kekova ✓Haftalık Kiralık ✓Gulet ✓16 Metre ✓6 Yolcu Kapasitesi ✓3 Kabin ✓185 HP Motor Gücü
0
Kaş Tekne Kiralama

KAS(G)3

Günlük
Max Kişi : 17
Liman - Kekova ✓17 Yolcu Kapasitesi ✓Günlük Kiralık ✓Güneşlenme Terası ✓Yüzme merdiveni ✓Gölgelik Oturma Alanı
0
Kaş Tekne Kiralama
En İyi Fiyat

KAS(G)4

Günlük & Konaklamalı
Max Kişi : 8
Liman - Kaş ✓8 Yolcu Kapasitesi ✓4 Kabin ✓Günlük ve Konaklamalı Kiralık ✓Güneşlenme Terası ✓Gölgelik Oturma Alanı
0
Kaş Tekne Kiralama

KAS(G)5

Günlük & Konaklamalı
Max Kişi : 8
Liman - Kaş ✓8 Yolcu Kapasitesi ✓4 Kabin ✓Günlük ve Konaklamalı Kiralık ✓Güneşlenme Terası ✓Gölgelik Oturma Alanı
0
Kaş Tekne Kiralama
En Lüx

KAS(G)6

Günlük & Konaklamalı
Max Kişi : 12
Liman - Kaş ✓12 Yolcu Kapasitesi ✓2 Kabin ✓Günlük ve Konaklamalı Kiralık Gulet ✓Güneşlenme Terası ✓Gölgelik Oturma Alanı
0
Marmaris Tekne Kiralama
Gulet

KAS(G)7

Haftalık
Max Kişi : 8
Liman - Kaş ✓Gulet ✓21.5 Metre Uzunluk ✓8 Yolcu Kapasitesi ✓4 Kabin ✓Haftalık Kiralık ✓Klima ✓265 HP Motor Gücü
0
Kaş Tekne Kiralama
En Lüx

KAS(G)8

Günlük
Max Kişi : 27
Liman - Kaş ✓Ahşap Tekne ✓15 Metre Uzunluk ✓27 Yolcu Kapasitesi ✓1 Kabin ✓Günlük Kiralama ✓Öğle Yemeği Dahil ✓220 HP Motor Gücü
0
Kaş Tekne Kiralama

KAS(G)9

Günlük
Max Kişi : 10
Liman - Kaş ✓10 Yolcu Kapasitesi ✓13 Metre Uzunluk ✓Günlük Kiralık ✓Yüzme merdiveni ✓Gölgelik Oturma Alanı ✓Yemek Dahil
0

Tekne Kiralamak istermisiniz?

Her kişiye ve gruplara özel teknelerimiz mevcut bulunmaktadır ve hemen bizi arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kaş'ta Günlük & Haftalık Tekne Kiralama

Renkli Tatil ile Denizlere Açılın

Bulunduğunuz koşul ve şartlara göre tatilinizin seyri değişebilmektedir. Örneğin hep ve her zaman otelde kalmak istemeyebilirsiniz. Veya her zaman sahilde eşyalarınızı toplamış bir şekilde kalabalık şekilde gitmek sizi çok yorabilir. Kimisi kalabalık, etkinlikler ve müziğin içinde eğlenceye ayak uydurmak, şen şakrak geçirmek ister. Kimisi de sessiz, sakin, insanlardan uzak, az insanın bulunduğu keşfedilmemiş hazine gibi koylar, mahremiyet, huzurla dinginleştiği bir tatil ister. Bu teklifimiz ikinci seçeneği tercih edip kendini dinginliğe kaptırmak isteyen tatil severlerimiz için. Tekne Kiralama rotaları arasında en çok tercih edilenlerden konumlardan bir taneside Kaş güzergâhıdır. Kaş Antalya sınırları içinde yer alır. Batı bölgesinde Kalkan ve Fethiye, Doğu’da ise Kemer gibi sahil beldelerine oldukça yakın olan Kaş, Toros Dağları tarafından çevrelenmiştir. Doğal güzellikleri bozulmamış olan bu şirin turizm kasabası tatilini farklı bir bölgede geçirmek isteyen, dalış tutkunları ve tarih merakı olanlar için oldukça uygundur.

Tekne Kiralama Hizmeti

Tekne kiralamak biliyorsunuz ki belli günlerde hatta haftalık konaklama yapılabilen özel tatiller vaat eden bir uygulama. Bu sayede dilediğiniz ve seçtiğiniz tekneyi kendiniz özelliklerine bakarak kiralayabilmektesiniz. Mahremiyete önem veren ve tatillerde yalnız kalıp özel bir atmosfer yaratmak isteyenler için vazgeçilmez bir seçim tekne kiralama. Belli bir plana veya rotaya bağlı kalmadan sadece deniz, rüzgarın tınısı ve güneşin tatlı ışınları ile doğanın kulağınıza fısıldadığı sesi dinleyebilirsiniz. Kendiniz seçtiğiniz özel rota ile yol alabilir istediğiniz noktalarda demir atabilirsiniz. Yada özel etkinlikler için (doğum günleri, yıldönümleri, evlilik teklifleri, kutlama ve partiler vb.) muhteşem anılarınızın hafızalara kazınacağı zamanlara ortaklık yapılmasını sağlarlar.

Size Antalya’nın en güzel ve en büyüleyici yerlerinden biri olan Kaş’a davet ediyoruz. Kaş çevresindeki ünlü plajları ve kanyonlarıyla tatilcilere büyük keyif vermektedir. Kaputaş Plajı, ‘Dünyanın en güzel cep plajlarından birisi” olarak adlandırılır. Doğal bir liman olan ve Theimussa antik kentinin kalıntılarının yer aldığı Üçağız, Batık Kent’i ve tertemiz deniziyle ünlü Kekova, kalesi hala ayakta olan bir Likya kıyı kenti Simena, Kaş Tekne Turlarında görülmesi gereken yerler arasındadır. Burada yapacağınız tekne kiralama işlemi ile beraber tüm tatilinizi sevdiklerinizle denize açılarak ve kıyı şeridinde koyları ziyaret ederek geçirebilirsiniz. Mürettebatımızın size sunduğu yemek ve diğer hizmetlerden memnun kalacağınıza emin olduğumuz tekne kiralama işlemimiz sizin için çok kolay ve pratik olacak. Belli bir rotaya bağlı kalmayacak, kalabalık yabancı kişiler ile haşır neşir olmayı sevmeyen müşterilerimiz için ideal bir seçim. Dilediğiniz noktada demir atabilir ve denizin keyfini doyasıya çıkarıp derinlere inerken güneşin sizi bronzlaştırmasına izin verin!

Renkli Tatil ile denizlere açılın
Anılarla dolu bir mavi yolculuğa hazırsanız sizde renkli tatile katılın.

Sizin için Kaş limanından kalkacak olan teknemizi sitemizden seçme imkanınız mümkün. Oldukça büyük ve geniş çeşitliliğe sahip olan seçeneklerimiz ile birlikte sizde kabin sayısına, teknenin türüne, teknenin uzunluk ve büyüklüğüne, kişi kapasitesine bakarak seçim yapabilirsiniz. Dilerseniz doğum günleri, yıldönümleri, kutlama ve partiler için bizimle iletişime geçip organizasyonun ilerlemesinde yardımcı olmayı sağlayabiliriz. Bunun dışında teknelerimizi haftalık veya günlük kiralayabilmektesiniz. Bu sayede dilerseniz konaklamalı da kalabilirsiniz.

Teknede bir kaptan elbette ki bulunurken, mürettebat sizin isteğinize göre önceden haber verdiğiniz yiyecek ve içeceklerin teminatını gerçekleştirecek ve buna bağlı olarak yine istediğiniz yemeği sizlere sunum yapacaklardır. Kaş’ın muhteşem doğası ile baş başa kalırken ağaçların yeşilliğinin arasında ciğerleriniz açılacak, temiz hava ile daha canlı hissedebileceksiniz. Denizin mavisinin en güzel tonu ile birleşen gökyüzü sizin için tam bir dinlendirici etkisi taşıyor olacak. Teknelerimiz tamamen güvenlik önlemleri alınmış, kontrol ve test edilmiş tekneler olmak üzere, mürettebatta yine bunun eğitimini almış donanımlı çalışanlar olarak yanınızda bulunacaklar. Tekne içindeki temizlik bizim için önemli bir nokta. Bu yüzden teknelerimizin iç ve dış temizliğine önem veriyor ve titizlik ile davranıyoruz. Farklı kabin sayılarının, farklı kişi kapasitelerinin bulunduğu, ve farklı tuvalet sayılarının bulunduğu teknelerimiz ile beraber Kaş sularında sizde yerinizi alın ve bu sakinlik dolu tatili planlarınız arasına ekleyin! Fiyat bilgisi için lütfen sitemizdeki tekne kiralama kategorisini seçip dilediğiniz bir tekneyi seçin, iletişim bilgileri ile bize ulaşın ve detaylar hakkında bilgi alın! Biz hazırız sizde hazırsanız tekneniz limanda sizi bekliyor!

Kaş TEKNE KİRALAMA HAKKINDA SIKÇA SORULAN SORULAR
Eğer aradığınız sorunuzun cevabını bulamadı iseniz lütfen bizimle iletişime geçiniz. Siz değerli misafirlerimize yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Kaş'ta Tekneler Kaç Gün Kiralanabilir?

Kiralamalar günü birlik de olabilir haftalık da olabilir. Bu durum teknenin cinsine göre değişmektedir. Günlük özel tur tekneleri max. 7 saat tur yaparlar. Ufak 2,3 kamaralı butik guletler min. 2 gün olacak şekilde konaklamalı kiralanabilir. Büyük mavi tur yapan guletler ise sadece 6 yada 7 gün olarak tura çıkarlar.

Kaş Günlük Tekne Kiralama İçin En Uygun Fiyatı Nasıl Bulabiliriz?

Bizler ile iletişime geçerek sizlerin için talepleriniz doğrultusunda en uygun tekneyi temsilci arkadaşlarımız sizlere sunumlar gerçekleştirecektir. Renklitatil ekibi olarak kiralama yapacağınız bölgede ki yerel tekne sahipleri ile çalışmaktayız. Bu nedenle her bütçeye uygun bir çok tekne seçeneğimiz bulunmaktadır.

Kaş Günlük Tekne Kiralamalarında Ödeme İşlemi Nasıl Yapılmaktadır?

Rezerve edeceğiniz teknenin toplam ücretinin %50’si ön ödeme %50’si tur tarihinde girişte ödeme olarak yapılmaktadır. Ön ödemeler EFT-Havale ile olmakla birlikte geri kalan ücreti nakit yada yine aynı ödeme yöntemi ile tamamlayabilirsiniz.

Kaş Gulet Kiralamalarında Ödeme İşlemi Nasıl Yapılmaktadır?

Rezerve edeceğiniz guletin toplam ücretinin %40’ı ön ödeme %60’ı tur tarihinde girişte ödeme olarak yapılmaktadır. Ön ödemeler EFT-Havale ile olmakla birlikte geri kalan ücreti nakit yada yine aynı ödeme yöntemi ile tamamlayabilirsiniz.

Kaş Haftalık Turlarda Tekneye Giriş Çıkış Saatleri Nasıldır?

Rezerve ettiğiniz gün geldiğinde; tekneye biniş saati 15:30’dan itibaren başlar. Son gün sabah kahvaltıdan sonra saat 10:00’da tekneden çıkış gerçekleştirilir.

Günlük Yada Haftalık Tekneler Kaptansız Kiralanabilir mi?

Çalışmış olduğumuz tüm tekneler kaptan ve mürettebatı ile kiraya verilmektedir.

Sorularınız için bizi arayın !

Telefonla hemen bizi arıyarak tüm sorlarınıza cevap bulabilirsiniz
2021 Yamaç Paraüşütü Fiyatları

2022 Yamaç Paraşütü Fiyatları

Sürekli değişen Yamaç Paraşütü fiyatları hakkında ki tüm güncel fiyatlandırmaları bu yazımızda görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca en iyi yamaç paraşütü noktaları ile de bu ekstrem sporu yapmak istiyor iseniz daha heyecanlı bir duruma getirebilirsiniz.
Devamını Oku
Bodrum Gezilecek Yerler

Bodrum Gezilecek Yerler

Özellikle yerli turistlerin yaz aylarınada en çok uğrak tatil merkezlerinden biri olan Bodrum'da Gezilecek Yerlerin listesini sizler için hazırladık. En popüler yerlerin ve mekanların tam listesini yazımızın devamında görüntüleyebilirsiniz.
Devamını Oku
Fethiye Plajları ve Koyları

Fethiye Plajları ve Koyları

Muğla bölgesinin güzide tatil merkezlerinden biri olan Fethiye'de gezip görebileceğiniz birçok koy ve plaj seçeneği bulunmaktadır. Bu yazımızda siz değerli tatilcilere Fethiye'de ki en güzel plajları ve koyları anlatıyoruz.
Devamını Oku