0549 268 4848 renklitatilcom@gmail.com
0549 268 4848 renklitatilcom@gmail.com

Hakkımızda

Türkiye'nin Digital Tur Operatörü

Misyonumuz

Firmamız rezervasyon öncesi ve sonrasında verdiği hizmetler ile %100 misafir memnuniyetini sağlamayı misyon edinmiştir.

Vizyonumuz

Renklitatil.com çalışanlarının %100 memnuniyetini hedef olarak belirleyerek “daha mutlu” bir çalışma ortamı oluşturmuş.

Sosyal Medya

Müşterilerimiz ile direkt iletişim kurabilmenin daha kolay olduğu sosyal medyada renklitatil.com olarak aktif rol göstermekteyiz.

Ürünlerimiz

Türkiye’nin digital tur operatörü olan Renklitatil.com yurtiçinde 500’den fazla aktivitenin satış ve pazarlamasını yapmaktadır.

+500 Aktivite Seçeneği

Renklitatil.com yurtiçinde 500’den fazla aktivite ve 200’den fazla tekne kiralama seçeneğini sunmaktadır.

%100 Müşteri Memnuniyeti

Misafirlerimizin firmamız ile yaptığı aktivitelerde tüm süreç  boyunca başından sonuna kadar firmamz 7/24 destek vermektedir.

Rakipsiz Fiyat

Renklitatil.com tüm misafirlerine en iy hizmet kalitesi yanında fiyat farkı garantisini de Rakipsiz Fiyat sloganı sunmaktadır.

En İyi Hizmet Kalitesi

Güler yüzlü ekibmiz ile daima misafirlerinin yanında yer alan firmamız sizlerinde destekleri ile en iyi hizmeti vermeye devam etmektedir.

Renklitatil.com

Hektor Seyahat Danışmanlık Tur.Taş. ve Tic. Ltd.Şti (A-10293 Tursab belge nolu ) olarak sektörde 15 yılını tamamlayan ekibimiz değişen dünyaya ayak uydurarak müşterilerine internet üzerinden de hizmet vermeye 2010 yılında başlamıştır.

Türkiye’nin ilk online tur operatörlerinden birisi olan firmamız yıllardır online sektörde yer alan tecrübeli ve profesyonel ekibi ile en iyi hizmeti kalitesinin yanında, en iyi fiyat avantajını da siz değerli misafirlerine sağlamaktadır.

Ürün ve hizmet planlamasında her zaman misafir görüşlerinin ışığında yol alan ve her görüşü can kulağı ile dinleyen renklitatil.com ‘un sektörel başarısının temelinde siz değerli müşterilerine verdiği önem yatmaktadır.

0+
Müşteri
0+
Günlük Aktivite
0+
Kiralık Tekne
0+
Gerçek Yorum

Renkli Tatil

Eğer siz de tatil süreniz içerisinde ülkemizin herhangi bir yerinde günübirlik turlara yada özel turlara katılmak istiyor fakat bilgi sahibi değil iseniz tek yapmanız gereken web sitemizi ziyaret etmek yada bizi aramak olacaktır. Profesyonel ekibimiz bütün sorularınızı içtenlikle cevaplayarak sizlere yardımcı olmaya çalışacaktır.

Günlük tura gitmek istiyorsunuz ve hangisi olduğuna karar veremediniz mi? O zaman iletişim sayfamızdaki bilgilerden ekibimize ulaşabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

Web sitemizde yer alan aktiviteler, eğitimler, kiralık tekneler ve diğer hizmetlerimizde ki program değişikliklerinde sürekli olarak güncellenmektedir. Dolayısı ile web sitemizden de tüm detaylı bilgilere güvenebilir  kolayca ulaşabilirsiniz.

Proceed Booking